انا لله و انا الیه راجعون درگذشت مجاهد خستگی ناپذیر مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید علی اکبر محتشمی پور رضوان الله تعالی علیه موجب غم و اندوه فراوان شد. ایشان از مجاهدان اصیل انقلاب و از یاران راستین امام (ره) بودند، در دورانی که انقلابی بودن هزینه داشت، زیرپرچم انقلاب حضوری مشهود داشتند و […]

انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت مجاهد خستگی ناپذیر مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید علی اکبر محتشمی پور رضوان الله تعالی علیه موجب غم و اندوه فراوان شد.
ایشان از مجاهدان اصیل انقلاب و از یاران راستین امام (ره) بودند، در دورانی که انقلابی بودن هزینه داشت، زیرپرچم انقلاب حضوری مشهود داشتند و در این راه محرومیت‌ها کشیدند و هزینه‌های فراوان پرداخت کردند.
پس از پیروزی انقلاب نیز ایشان در دولت مهندس میرحسین موسوی به عنوان سفیر ایران و پس از آن به عنوان وزیر کشور نقشی به سزا در استقرار و تثبیت نهضت داشتند. حضور در دو دوره مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از مردم شریف تهران، نیز شاهد قدرشناسی مردم ایران از این فرزند انقلاب است.
انجمن اسلامی معلمان ایران، ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم ایشان و به همه یاران امام، از خداوند متعال برای ایشان رحمت و آمرزش و علو درجات و برای بازماندگان ارجمند صبر و اجر مسالت دارد.
انجمن اسلامی معلمان ایران

  • منبع خبر : نصیر بوشهر