شش سال پیش یعنی سال ۹۴ بود که حدادعادل نام یک فرد ۳۴ساله یعنی حجت‌عبدالملکی را در لیست مجلس خود به زور در کنار افرادی مانند توکلی و ابوترابی و چند پیرمرد دیگر وارد لیست کرد. در همان زمان با وجود فضای‌حاکم بزرگان این لیست هم شانسی نداشتند چه برسد به این افرادی که فقط […]

شش سال پیش یعنی سال ۹۴ بود که حدادعادل نام یک فرد ۳۴ساله یعنی حجت‌عبدالملکی را در لیست مجلس خود به زور در کنار افرادی مانند توکلی و ابوترابی و چند پیرمرد دیگر وارد لیست کرد.

در همان زمان با وجود فضای‌حاکم بزرگان این لیست هم شانسی نداشتند چه برسد به این افرادی که فقط برای رزومه‌سازی به جامعه معرفی می‌شدند.

پس از این کم‌کم جانمایی‌های فرد مذکور در نهادهای انتصابی حکومتی آغاز شد و قبل از معرفی شدن توسط رئیسی برای ساخت رزومه بیشتر، در کمیته امداد منتصب شد تا امروز روزمه اجرایی داشته باشد!

او پیش از این دبیر شورای اقتصاد صدا و سیما، دبیر اندیشکده آمایش بنیادین- مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، معاون رئیس دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد دانشگاه امام صادق(ع)، عضو شورای فقهی صنعت بیمه نیز بوده است و هم اکنون به عنوان معاون اشتغال و خودکفایی در کمیته امداد فعالیت می‌کند؛ جایگاه‌هایی که همه انتصابی است.

اینگونه در این کشور کسی را که بخواهند شش ساله به وزارت می‌رسانند و کسانیکه نخواهند به عنواین مختلف از رسیدن به جایگاه منع می‌کنند./قانون

  • منبع خبر : قانون