امام جمعه موقت تهران گفت: ورشکستگان سیاسی که برای همیشه در گورستان تاریخ دفن شده اند، بیانیه می دهند که بگویند ما هنوز هستیم و پیشرفت های انقلاب اسلامی را انکار می کنند، اینها انصاف و وجدان و عقل ندارند.   به گزارش ایسنا؛ سیدکاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در همایش تجلیل از سفیران […]

امام جمعه موقت تهران گفت: ورشکستگان سیاسی که برای همیشه در گورستان تاریخ دفن شده اند، بیانیه می دهند که بگویند ما هنوز هستیم و پیشرفت های انقلاب اسلامی را انکار می کنند، اینها انصاف و وجدان و عقل ندارند.

 

به گزارش ایسنا؛ سیدکاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در همایش تجلیل از سفیران مهر که صبح امروز در حرم حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار شد، اظهار کرد: مردم ایران از مردم صدر اسلام در مدینه و مردم کوفه به مراتب مومن تر و بهتر هستند و مردمی به استقامت مردم ایران پیدا نمی شود.

 

وی با اشاره به برخی نارضایتی های مردم گفت: گروهی از مردم به واسطه اینکه به عنوان مثال در اداره ای کارشان انجام نشده، از برخی مسئولان ناراضی هستند امام هیچ وقت از نظام ناراضی نبوده اند.

 

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه باید نظارت کافی بر عملکرد مدیران و مسئولان وجود داشته باشد، ادامه داد: باید با مردم به ملایمت برخورد کرد، مرهم بر زخم او گذاشت و او را توجیه کرد.

 

صدیقی با اشاره به تعبیر قرآن از امر به معروف و نهی از منکر به خیر و نیکی، تصریح کرد: مقام معظم رهبری از امر به معروف و نهی از منکر به «پیشنهاد و اعتراض» تعبیر کردند و این فریضه بدون همراهی مردم امکان پذیر نیست.

 

وی با اشاره به موضوعات اخیر در رابطه با حجاب افزود: حجاب فریضه ای اجتماعی است که خداوند آن را واجب کرده است لذا زنی که چادر می پوشد، دین را حمایت می کند و کسانی که کشف حجاب می کنند ناآگاه هستند و باید کشف حجاب را در شرایط فعلی که اوضاع آرام تر شده است، کنترل کرد.

 

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه چادر و عمامه نماد اسلام و دعوت به دینداری است، خاطرنشان کرد: سپاه و امامان جمعه همیشه سنگرنشین بودند و اینها در تراز انقلاب اسلام هستند.

 

صدیقی با تاکید بر اینکه کشوری سالم تر از ایران پیدا نمی کنید، گفت: مالیات دهندگان اروپایی کمرشان خم شده و استخوان هایشان خرد شده است اما به گونه ای بیان می کنند که تصور شود وضعیت اروپا بسیار خوب و مناسب است در حالی که مشکلات زیادی در کشورهای غربی وجود دارد.

 

وی تصریح کرد: ورشکستگان سیاسی که برای همیشه در گورستان تاریخ دفن شده اند، بیانیه می دهند که بگویند ما هنوز هستیم و پیشرفت های انقلاب اسلامی را انکار می کنند، اینها انصاف و وجدان و عقل ندارند.

 

امام جمعه موقت تهران با اشاره به انواع توطئه های دشمن ادامه داد: دولت های سکولار در آموزش و پرورش و دانشگاه های ما ویروس و میکروب وارد کردند اما شهدا با خون خود این نظام را زنده و مقاوم نگه داشته اند.

  • منبع خبر : فرارو