امید فراغت/روزنامه‌نگار – آقای رئیسی؛متاسفانه ستادبازان، ستادسازان و چتربازانِ انتخاباتی چون بوی کباب به مشام‌شان خورده است و شما را پیش پیش رئیس‌جمهور به حساب آورده‌اند در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها از هول حلیم داخل دیگ افتاده و به تعبیری زنبیل‌شان را در صف گذاشته تا مبادا جای‌شان در کنار سفره انقلاب توسط دیگری اِشغال […]

امید فراغت/روزنامه‌نگار – آقای رئیسی؛متاسفانه ستادبازان، ستادسازان و چتربازانِ انتخاباتی چون بوی کباب به مشام‌شان خورده است و شما را پیش پیش رئیس‌جمهور به حساب آورده‌اند در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها از هول حلیم داخل دیگ افتاده و به تعبیری زنبیل‌شان را در صف گذاشته تا مبادا جای‌شان در کنار سفره انقلاب توسط دیگری اِشغال شود!

❗️آقای رئیسی؛سال‌هاست که چتربازان انتخاباتی بدون توجه به موقعیت و واقعیت‌های مملکت، دست دوستی و ارادت با برنده احتمالی انتخابات می‌دهند! برای‌شان تفاوتی بین رئیسی، جلیلی، زاکانی، همتی و مهرعلیزاده نیست! فقط برنده برای آنان جاذبه دارد و بر همین اساس به چنین قشری حامیان نانی و زبانی گفته می‌شود!

❗️آقای رئیسی؛اتفاقات و کشمکش‌هایی که این روزها در ستادهای‌تان جاری و ساری‌ست نشانه خوبی نیست! چون شما را رئیس‌جمهور پیش‌خوانده می‌دانند با اعلان بیعت از شما توقع تقسیم غنائم دارند و به تعبیری سهم‌شان را از سفره انقلاب پیش‌پیش می‌خواهند!

❗️آقای رئیسی؛شرایط به گونه‌ای شده که چتربازان، ستادسازان و ستادبازان انتخاباتی اجازه حضور مردم عادی را نمی‌دهند با توجه به بوی کبابی که به مشام‌شان رسیده است باید اعتراف کرد که اگر وضعیت موجود تغییر نکند شما رئیس‌جمهور ملت نخواهید شد بلکه قشر چترباز انتخاباتی شما را تمام و کمال مصادره نموده و با عملکردشان شما را از چشم ملت می‌اندازند!

 

  • منبع خبر : قانون