دیگر کمتر کسی هست که در جریان ساختمان باشگاه و زمین چمن باشگاه شاهین نباشد. هرچند که هنوز برای بسیاری جای تعجب دارد که چرا در قبال طلب شاکی خصوصی باشگاه که فقط دادن حق امتیاز تیم بود اما این دو مورد هم در اختیار وی قرار گرفت !!! میدانیم که عقب نشینی ، فرار […]

دیگر کمتر کسی هست که در جریان ساختمان باشگاه و زمین چمن باشگاه شاهین نباشد.
هرچند که هنوز برای بسیاری جای تعجب دارد که چرا در قبال طلب شاکی خصوصی باشگاه که فقط دادن حق امتیاز تیم بود اما این دو مورد هم در اختیار وی قرار گرفت !!!
میدانیم که عقب نشینی ، فرار از جریانات پیش آمده ، شانه خالی کردن از مسئولیت و .. حضرات تصمیم گیرنده در باشگاه باعث شد که به نوعی بطور غیرقانونی و سالها این دو مکان از دست باشگاه خارج گردد.
اما از طرفی هم اصلا نمیتوان پذیرفت که طلب شاکی پرداخت نگردد و یا حق و حقوقش پایمال گردد .
اما حال مقصر هر که بوده یا حق با هر کی هست ، وضعیت و شرایط زمین چمن باشگاه بسیار نگران کننده هست زیرا دیگر هیچ کس حاضر به رسیدگی به آن نیست و بقولی به امان خدا رها شده است!

زمینی که جاودان مردی به نام حاج رضا عبدالله زاده با سال ها دوندگی و پیگیری و رفت و آمدهای بسیار به مرکز توانست مجوز آن برای باشگاه شاهین بگیرد و با ایثار و خون دل خوردن و رو زدن به کس و ناکس آنرا از ویرانه به آبادی مطلق رساند و قشنگی داشتن آن باعث غرور و قشنگی نام و اعتبار باشگاهی شد که ۶ دهه سابقه داشت ، چرا امروز چنین مورد بی مهری محض قرار گرفته است؟!
یادمان نخواهد رفت که بیشتر تیم های لیگ برتری که جهت انجام مسابقه به بوشهر می آمدند ، در همین زمین تمرین می کردند.
و همه میدانیم که هنوز دو تیم آبی و قرمز پایتخت در آرزوی داشتن زمین اختصاصی به نام باشگاه خود هستند !

و هیچوقت نمیتوان فراموش کرد که زمین گارد هلالی ( سپاهان ) ، سکان جفره ، دارایی ، جم ، امید ، توحید و … چقدر در شکوفایی بازیکنان و معرفی استعدادها موثر بودند و به لحاظ روحی ، سرگرمی ، تفریح و ورزش بسیاری از جوانان علاقمند را مشغول و تشویق و ترغیب به فوتبال میکرد .

متاسفانه زمین چمن باشگاه ایرانجوان با بی تدبیری محض از بین رفت و اکنون آنجا بسان متروکه ای گشته و حال نیز همان روزگار دارد برای زمین چمن شاهین اتفاق میفتد که اگر مدیریت سازمان ورزش و جوانان در این زمینه کوتاهی نماید و فکر نجات آن نباشد ، ضربه جبران ناپذیری به فوتبال بوشهر و نسل اینده این ورزش وارد خواهد کرد.

  • منبع خبر : نصیر بوشهر