دکتر بابک افقهی، مدیرعامل تاپیکو طی حکمی عیسی اسحاقی را به عنوان مدیرعامل شرکت نفت ایرانول منصوب کرد. مهندس اسحاقی که از مدیران توانمند، شناخته شده و محبوب کارگران و کارکنان ایرانول است دارای بیش از ده سال سابقه مدیریت ارشد در صنعت روانکاران (۶ سال مدیرعامل نفت ایرانول و از سال ۱۳۹۹ تاکنون نایب […]

دکتر بابک افقهی، مدیرعامل تاپیکو طی حکمی عیسی اسحاقی را به عنوان مدیرعامل شرکت نفت ایرانول منصوب کرد.
مهندس اسحاقی که از مدیران توانمند، شناخته شده و محبوب کارگران و کارکنان ایرانول است دارای بیش از ده سال سابقه مدیریت ارشد در صنعت روانکاران (۶ سال مدیرعامل نفت ایرانول و از سال ۱۳۹۹ تاکنون نایب رییس هیات مدیره نفت بهران وابسته به بنیاد مستعضعفان) می باشد و همچنین ۶سال نایب رییس هیات مدیره انجمن پالایشگاههای روغن سازی  ایران بود.
اسحاقی کار بنگاهداری را از سال ۱۳۸۶ شروع و بیش از ۱۵سال سابقه مدیریت ارشد در شرکتهای شیمیایی، نفتی و پتروشیمی را در سوابق خود داشته و در ۲۰ شرکت رییس، عضو هیات مدیره یا مدیرعامل بوده است و پیش از این نیز رییس هیات مدیره پتروشیمی خارک وابسته به صندوق بازنشستگی نفت ونایب رییس نفت بهران بود. لازم به ذکر است در زمان مدیریت اسحاقی، ایرانول با رشد اکثر شاخص ها و توسعه همه جانبه پیشرفت چشمگیری داشت و ساخت پایانه صادراتی ایرانول که یکی از پروژه های مهم و استراتژیک ایرانول است را آغاز و به بهره برداری رساند و رکورد تولید، فروش مقداری، صادرات، سهم بازار (حدود ۳۰ درصد و دوم بازار) و بیشترین رضایت کارکنان مربوط به دوره مدیریت وی می باشد. انتصاب این مدیر مجرب و خوشنام در دوره جدید مدیریت شستا و تاپیکو با بازتاب گسترده‌ای در صنعت روانکاران، شستا، تاپیکو و نفت ایرانول مواجه شده و کارگران ایرانول با شنیدن این خبر خوش، ضمن خوشحالی از انتصاب این مدیر موفق و محبوبشان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسوولین مربوطه تشکر کردند.  انتظار می رود با آمدن‌ اسحاقی شرکت نفت ایرانول به روزهای اوجش بازگردد.
گفتنی است اسحاقی شش سال مدیرعامل نفت ایرانول بود و بعد از وی در چهار سال اخیر ایرانول شش مدیرعامل داشته است!