خبری تلخ و بسیار ناگوار برای خانواده نرجس و مردم ایران زمین . بله ، پرستاران زحمت کش ، کادرهای مختلف ، جامعه پزشکی و درمان کشور جدا از شغل و امرار معاش و وظیفه شغلی و اداری که جهت خدمت دارند ، همیشه در تیررس خطر و بروز امراض ، ویروس ها ، بیمارهای […]

خبری تلخ و بسیار ناگوار برای خانواده نرجس و مردم ایران زمین .
بله ، پرستاران زحمت کش ، کادرهای مختلف ، جامعه پزشکی و درمان کشور جدا از شغل و امرار معاش و وظیفه شغلی و اداری که جهت خدمت دارند ، همیشه در تیررس خطر و بروز امراض ، ویروس ها ، بیمارهای عفونی مثل کرنا ویروس بوده و علیرغم رعایت نکات بهداشتی بسیار و حساس بودن روی موضوع اما گاهی اولین قربانیان این نوع جریانات هستند !
شاد باد روح نرجس و نرجس ها و جای سپاس فراوان دارند فرشتگان سفید پوشی که در طول روز باجان انسان‌ها سروکار دارند ، تعطیلات برایشان مفهومی ندارد و با انتخاب شغل بسیار سخت و طاقت فرسای پرستاری در عرصه سلامت خدمتگزاری صادقانه و خالصانه انجام می دهند .
اما افسوس با داشتن این شغل پر از استرس که از حساسیت خاصی هم برخوردار است ، آنچنان حق و حقوق کافی و رضایت بخش دریافت نمی کنند!
واقعا که تسلیت واژه کوچکی است در برابر کوچ بی بازگشت و اندوهگین نرجس و نرجس ها که دانسته این شغل انسانی ، شریف اما پرخطر را انتخاب می نمایند.
جادارد در این روزها و شرایط نابسامانی که در مراکز درمانی وجود دارد ، یک خسته نباشید جانانه و عرض سپاس فراوان داشته باشیم خدمت جامعه عزیز پزشکان ، کارکنان و زحمتکشان همه مراکز درمانی در همه پست و عنوان ها ، پرستاران پرتلاش و تمام افرادی که درگیر برطرف نمودن این مشکل و به فکر سلامتی مردم هستند.
به راستی
اگر پزشک هستی دیگر متعلق به خودت نیستی.

  • منبع خبر : نصیر بوشهر