نصیر بوشهر آنلاین – حسن لاوری: ۲۵ سال فعالیت در عرصه رسانه مرا با تجارب و خاطرات ماندگاری مواجه کرد ، ۲۵ سال با مردم بودن و با آنان در مشکلات و معضلات شان همراه و همگام بودن و برای رفع مشکلات مردم اطلاع‌رسانی کردن و سختی های آن را تحمل کردن، لذت بخش است […]

نصیر بوشهر آنلاین – حسن لاوری:

۲۵ سال فعالیت در عرصه رسانه مرا با تجارب و خاطرات ماندگاری مواجه کرد ، ۲۵ سال با مردم بودن و با آنان در مشکلات و معضلات شان همراه و همگام بودن و برای رفع مشکلات مردم اطلاع‌رسانی کردن و سختی های آن را تحمل کردن، لذت بخش است
آنچه موجب شد ۲۵ سال *نصیر بوشهر * شاداب و سرزنده بر روی دکه های مطبوعاتی استان بدرخشد لذت پیگیری و انجام رفع مشکلات ،معضلات و درد و دل های مردم استان بوشهر بود .
نصیر بوشهر در این ۲۵ سال در راه رفع مشکلات و نابسامانی های استان سختی های زیادی را متحمل شد بارها و بارها با شکایت ادارات و نهادها به دادگاه رفت دوبار توقیف شد ، از نظر اگهی دولتی تحریم شد و با این وجود در جشنواره ها درخشید و مقام برتری نویسندگانش را نیز شاهد بود .
اما امروز حال و وضعیت مطبوعات کاغذی در کشور با گرانی بسیار زیاد کاغذ و لوازم چاپی و تسخیر کردن فضای خبری و تحلیلی کشور توسط فضای مجازی ، خوب نیست .
زحمات و تلاش های خبرنگاران و گزارشگران و مدیران نشریات بدلیل عدم مطالعه نشریات کاغذی ،توسط مردم و مخاطبین ، عقیم می ماند و سختی های این فعالیت بر این کارکنان چند برابر می گردد.
با توجه به مطالب فوق الذکر ، مدیریت سابق نشریه «نصیر بوشهر » بر آن شد که مدیریت نشریه کاغذی را به فردی جوان و با انرژی جدید واگذار کند و خود همچنان «سایت اینترنتی نصیر بوشهر انلاین » را فعال نگه دارد ودر عرصه فضای مجازی فعالیت خود را ادامه دهد .
در پایان از تمامی کسانی که در این ۲۵ سال فعالیت مطبوعاتی با نشریه نصیر بوشهر همکاری کردند در خوشی ها و ناخوشی ها در مشکلات و ناملایمات در شادابی و به روز بودن نصیر بوشهر با نوشتن مقالات و ارسال عکس و مطلب ، طرح و کاریکاتور ، طراحی و صفحه آرایی ، انجام امور اداری و فنی همراهی و همکاری کردن صمیمانه سپاسگزاری می کنم.
همچنین آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید نصیر بوشهر را از خداوند مسئلت می نمایم.

  • منبع خبر : نصیر بوشهر آنلاین